Svadobný deň – Gabika & Matej

Ďalší májový vikend pokračoval príjemnou svadbou Gabiky a Mateja. Náš spoločný deň sme odštartovali na Smolenickom zámku. Na toto miesto som sa dosť tešil, pretože zámky a hrady dodávajú fotografiám nevšednú atmosféru. Navyše moje posledné fotenie tu bolo dva roky dozadu, takže bol najvyšší čas vrátiť sa. Aj tentokrát Smolenický zámok výborne poslúžil a s výsledkom som spokojný. Veď posúďte sami, zopár záberov z portrétneho fotenia nájdete v úvode galérie.

Obrad prebiehal v Evanjelickom kostole v Modre a po ňom už nastala obľúbená časť svadobného dňa – hostina. Vďaka Gabike a Matejovi som objavil vynikajúcu reštauráciu v Slovenskom Grobe – Husacina & penzión Karolína v Slovenský Grob. Ako prvé ma tu zaujal strop s drevenou konštrukciou a osvetlením (foto v galérii). Svetelné podmienky boli vďaka tomu viac než ideálne na fotenie.

Myslím že najdôležitejší prvok svadobného dňa je hudba. A to zvládol DJ Vincent Kosnáč bravúrne. Ak práve hľadáte DJ-a na vašu svadbu, jednoznačne odporúčam. Zábavu neskôr spestril Ľudový súbor Kráľová, ktorý sa postaral o tradičné čepčenie a ľudové piesne.

Gabika, Matej, prajem vám, aby váš spoločný život bol plný elánu a radosti rovnako ako váš svadobný deň.

Hudba: DJ Vincent Kosnáč a Ľudový súbor Kráľová

Účes a make-up: Sisi – vizáž

Svadobné šaty: Svadobný a spoločenský salón EvaMária Sereď

Miesto: Husacina & penzión Karolína, Slovenský Grob

Ešte musím pochváliť kreativitu pri svadobných oznámeniach. Fanúšikovia ‚Game of thrones‘ sa určite pousmejú pri prvej fotke v galérii :-)

Nenechajte si ujsť svadobný deň Adriany a Peťa v poľovníckom kaštieli v Palárikove.