Fraud Blocker

Darčekový poukaz

na rodinné fotenie

Poukaz na fotenie je vhodný darček na narodeniny, meniny, výročie, krst, vianoce, deň matiek a otcov, svadbu, valentín alebo jednoducho len tak z lásky :)

Určite so mnou súhlasíte, že je to lepší a originálnejší darček než dezert a kytica… Dezert za chvíľku zjete, kytica zvädne, ale fotografie sú zvečnené spomienky, ktoré Vám zostanú navždy.

Časté otázky a odpovede

Poukaz dostane vytlačený na kvalitný hrubý obojstranný fotopapier rozmeru 10x15 cm, a samozrejme tiež digitálne ako pdf na e-mail.

Rodinné fotenie so mnou prebieha v prírode alebo v pohodlí vášho domova. Ideálna je voľná príroda, kde sa vieme spolu poprechádzať a nájsť zaujímavé miesta a scenérie, ktoré využijeme pri fotení.

V okruhu do 15km od Nových Zámkov sú moje cestovné náklady v cene balíčka. Nad 15km od NZ účtujem 0,40 €/km.

Kombinácia zaujímavej lokality a vhodného načasovania vytvára vždy skvelé podmienky pre fotenie. Najkrajšie zábery vznikajú pri západe slnka. Odporúčam preto začiatok fotenia 2 hodiny pred západom.

Samozrejme :)

Po našom fotení vám pošlem do niekoľkých dní náhľadovú galériu s približne 100 zábermi v základnej úprave. Z týchto si vyberiete finálne fotografie, ktoré detailne upravím.

Náhľadová online galéria slúži iba na výber finálnych záberov. Fotografie sú tu ošetrené vodotlačou a podliehajú autorským právam. Je zakázané ich sťahovať a akokoľvek šíriť.

Každá ďalšia upravená fotografia nad rámec balíčka (vrátane tlače) stojí 10 €. Ak sa Vám však páči viac záberov, než obsahuje Váš balíček, môžeme spraviť ‘upgrade balíčka’, doplatíte iba cenový rozdiel.

Doba spracovania je 30 dní, väčšinou je to však oveľa skôr :)

Finálne fotografie sú dôkladne profesionálne upravené, avšak nie retušované. Som za prirodzenosť vo fotografiách. V prípade, že trváte na retušovaní, táto práca je účtovaná nad rámec balíčka.

Samozrejme. Vaša súkromná online galéria s finálnymi fotografiami bude dostupná po dobu 6 mesiacov. Tu si viete stiahnuť finálne zábery v plnom rozlíšení na dodatočnú tlač a tiež v menšom rozlíšení na web a zdieľanie na sociálnych sieťach.

Na výber máte z týchto 3 balíčkov

MINI

PRÉMIUM

KLASIK

1-2 hodiny fotenia

40 upravených fotografií

40 vytlačených fotografií 10x15cm

Farebná aj čiernobiela verzia

Online galéria na 6 mesiacov

Dodanie do 30 dní

1-2 hodiny fotenia

25 upravených fotografií

25 vytlačených fotografií 10x15cm

Farebná aj čiernobiela verzia

Online galéria na 6 mesiacov

Dodanie do 30 dní

1-2 hodiny fotenia

10 upravených fotografií

10 vytlačených fotografií 10x15cm

Farebná aj čiernobiela verzia

Online galéria na 6 mesiacov

Dodanie do 30 dní

200 €

100 €

150 €

Váš poukaz si môžete objednať skrz tento formulár


Posledné voľné svadobné termíny 2024.

X