Fraud Blocker

Žijem v Nových Zámkoch a foteniu svadieb sa venujem desať rokov. Okrem Slovenska som mal možnosť fotiť svadby vo Švajčiarsku, Nemecku aj v Česku.


Môj príbeh s fotografiou začal v roku 2005, keď som dostal môj prvý kompaktný foťák. Dokumentoval som ním môj život počas študentských rokov.

V roku 2012 som úspešne ukončil štúdium materiálového inžinierstva a presťahoval som sa do Prahy, kde som pracoval v obore nasledujúce 2 roky. Neustále som sa snažil udržať rovnováhu medzi prácou a koníčkom.

Bod zlomu nastal v roku 2014. Zanechal som svoj život v Prahe a presťahoval som sa do Sydney, hľadajúc zmenu. Tá skutočne prišla a s ňou aj najlepšie rozhodnutie aké som mohol učiniť – spojiť prácu s mojou vášňou a stať sa profesionálnym fotografom.

A prečo práve svadobné fotenie?

Svadba je pre väčšinu ľudí dôležitý deň v živote. Má vďaka tomu špeciálnu atmosféru a je doslova rajom na fotenie momentiek.

Pri fotení sa snažím splynúť s davom a byť nenápadný. Svadobčania si často ani neuvedomujú, že ich fotím. O to väčšie prekvapenie prichádza, keď si prezerajú svadobný album.

Mojím cieľom je, aby zábery prezentovali skutočné okamihy a vyvolali aj po rokoch spomienky a emócie, ktoré ste na fotkách prežívali.

Bude mojou cťou dokumentovať vaše najdôležitejšie momenty v živote a byť ich súčasťou.

Rád za vami vycestujem kdekoľvek na Slovensku či do sveta.


Teším sa na vás.

„Erik má neskutočný talent na zachytenie toho správneho okamihu.”

„Jeho cit pre momentky je jednoducho darom, ktorý nevidno u hociktorého fotografa. Prístup k práci má veľmi profesionálny, no zároveň dokáže vytvoriť natoľko priateľskú atmosféru, že si samotné fotenie dokonca užívate. Pre nás jednoznačne najlepšia voľba fotografa, akú sme mohli spraviť.”

Zuzka & Viktor

Posledné voľné svadobné termíny 2024.

X