O Erikovi

Ahojte, volám sa Erik,

som dokumentárny svadobný fotograf z Nových Zámkov. Môj príbeh s fotografiou začal v roku 2005 keď som dostal môj prvý kompaktný fotoaparát. Dokumentoval som môj život počas študentských rokov.

V roku 2012 som ukončil vysokoškolské štúdium so zameraním na materiálové inžinierstvo a presťahoval som sa do Prahy, kde som pracoval v obore nasledujúce 2 roky. Neustále som sa snažil udržať rovnováhu medzi prácou a koníčkom.

Bod zlomu nastal v roku 2014. Zanechal som svoj život v Prahe a presťahoval som sa do Sydney, hľadajúc zmenu. Tá skutočne prišla a s ňou aj najlepšie rozhodnutie aké som mohol učiniť – spojiť prácu s vášňou a stať sa profesionálnym fotografom.

Odvtedy pracujem so skvelými pármi a dokumentujem ich výnimočný deň s dôrazom na zachytenie jedinečných prirodzených momentov.

Okrem svadobnej fotografií je mojou záľubou street fotografia, najmä kvôli dokumentárnemu prístupu.

Žijem v Nových Zámkoch a som pre vás dostupný na celom Slovensku, prípadne v zahraničí. Cestovanie mám rád, fotil som svadby vo Švajčiarsku, Nemecku aj v Česku.

Bude mojou cťou dokumentovať vaše najdôležitejšie momenty v živote a byť ich súčasťou.

Teším sa na vás.

“Erik má neskutočný talent na zachytenie toho správneho okamihu. Jeho cit pre “momentky” je jednoducho darom, ktorý nevidno u hociktorého fotografa. Prístup k práci má veľmi profesionálny, no zároveň dokáže vytvoriť natoľko priateľskú atmosféru, že si samotné fotenie dokonca užívate. Pre nás jednoznačne najlepšia voľba forografa, akú sme mohli spraviť” – Zuzka & Viktor