Recenzie

,,Erika poznám od malička a keď som sa dozvedela, že fotí sledovala som jeho prácu a veľmi sa mi páčila. Oslovili sme ho s manželom, aby zachytil to naj z našej svadby a s výsledkom sme boli veľmi spokojní. Bol veľmi prispôsobivý a profesionálny. Vždy ho odporúčame keď niekto zháňa fotografa."

Iveta

,,Svadbu sme mali veľmi veselú a také sme chceli aj fotky a s pánom fotografom sme docielili žiadaného efektu. Na fotenie sme 50min meškali, on nás tam bez akýchkoľvek pripomienok počkal, potom sme prešli k foteniu, ako fotograf je veľmi ochotný, kvôli dobrej fotke je ochotný aj menších akrobatických kúskov fotenie bolo zábavné a uvoľnené, výsledok je skvelý, oceňujem aj komunikáciu a rýchle dodanie fotiek po fotení. Pri najbližšej príležitosti beriem už len jeho. Vrelo odporúčam"

Majka a Števo

,,Erika som mala tú česť spoznať cez môjho manžela. Je to milý chalanisko, ktorý je ešte k tomu aj vynikajúci fotograf. Fotky z našej svadby boli prirodzené, crazy, tak ako sme chceli takže za mňa TOP. A dúfam že si s ním zopakujeme ešte nejakú párty, ktorú sme s ním zažili na našej svadbe."

Marika

,,Erik nám fotil svadbu a boli sme nadmieru spokojní.
Bol veľmi ochotný ísť si s nami pozrieť priestory ešte pred svadbou, kde bude fotenie prebiehať.

Celé fotenie bolo v príjemnej, uvoľnenej a srandovnej atmosfére.
Určite by som si ho vybrala znova.

Celková komunikácia s ním na jednotku s hviezdičkou. Má skvelú prácu a vidieť, že ho fotenie baví."

Simi & Adam

Práca s Erikom nie je práca lebo je to človek, ktorý to robí zo srdca a je to jeho vášeň čo aj vidno na jeho fotkách. Jeho prístup je veľmi profesionálny čo si veľmi vážim. To čo tu píšem nepíšem lebo je môj priateľ, ale naozaj že si jeho prácu vážim a že sa mi páčia jeho fotografie, ktoré sú pre mňa naozajstným umením. Páči sa mi že nič nieje vyumelkované, nastajlované ale snaží sa vždy zachytiť krásu, prirodzenosť u ľudí ale aj v prírode. Každé jedno stretnutie a práca s Erikom je zážitok, som za to veľmi vďačná. Veľmi držím palce a zo srdiečka prajem neskutočne veľa nadmieru spokojných zákazníkov. Prajem ti len to najlepšie

Lydka
cena svadobného fotenia