Fraud Blocker

Best of 2023

Výber najlepších fotografií za posledný rok je zaujímavý proces. Je to zhrnutie celého roka a pozastavenie sa nad vlastnou tvorbou. Snažím sa vždy zdieľať so svetom fotografie, ktoré najviac reprezentujú spôsob akým fotím a zároveň rezonujú s mojimi budúcimi klientami.

Práve tá rezonancia je dôležitá, pretože ma spája s ľuďmi, s ktorými sa mi najlepšie spolupracuje. A funguje to obojsmerne.

Práca svadobného fotografa nebola mojím vysnívaným povolaním. Táto myšlienka sa zrodila až v mojich 28-mych rokoch.

Často počujeme ako sa ľudia v našom okolí sťažujú na prácu, nebaví ich, nenapĺňa, nechce sa im ani len vstať z postele od nechuti. Tiež som to zažil, práve preto si veľmi cením, že som našiel činnosť, ktorá ma baví, napĺňa a vytvára istú hodnotu pre ľudí.

Na druhú stranu mi zabezpečuje živobytie, a vďaka tomu mám priestor sa zlepšovať a poskytovať každým rokom nielen kvalitnejšie zábery, ale celkový proces so zákazníkom až po odovzdanie svadobného balíčka.

Keď sa zobúdzam v sobotu, vstávam s radosťou a úsmevom. Teším sa na nové miesta, na nové zoznámenia a viem, že ma čaká ďalšia výzva, pretože každá svadba je sama o sebe výzvou.

Som nesmierne vďačný za všetkých mojich klientov a obzvlášť svadby, ktoré si naozaj užívam. To vie každý, kto sa so mnou stretol na svadbe.

Ďakujem Vám, že môžem vstávať a zaspávať s úsmevom, že som spravil niečo užitočné.

A na záver by som sa s Vami rád podelil o jednu myšlienku:

„Je nevyhnutné, aby ste pracovali na niečom, čo vás hlboko zaujíma. Záujem vás privedie k tomu, aby ste pracovali tvrdšie, než by to kedy dokázala obyčajná usilovnosť. Tri najsilnejšie motívy sú zvedavosť, potešenie a túžba urobiť niečo pôsobivé. A keď sa tieto tri motívy občas spoja, vznikne kombinácia najsilnejšia zo všetkých."

Paul Graham

Posledné voľné svadobné termíny 2024.

X