Fraud Blocker

Divá Kačica Reštaurácia a penzión

Komárno

Reštaurácia a penzión Divá Kačica sa nachádza na južnom Slovensku, približne 6km od mesta Komárno. Je vybudovaná uprostred polí a vďaka tomu má jedinečnú atmosféru spojenia s prírodou.

Vedľa penziónu nájdeme rybník a tiež ZOO park, kde môžu návštevníci vidieť diviaky, mangalice, muflóny, srnky aj ovce. Neďaleko sa vlieva Stará Nitra do rieky Váh a toto miesto je rajom vodných vtákov.

Penzión Divá Kačica je vďaka svojej polohe izolovaná od mestského ruchu a pôsobí veľmi pokojne a romanticky. Je preto ideálnym miestom pre menšie svadby.

Mal som tu možnosť fotiť svadobný deň Diany a Daniela a hneď po príchode som si to tu zamiloval.

Penzión ponúka ubytovanie v 7 dvojlôžkových izbách vo francúzskom štýle, vrátane jedného nadštandardného apartmánu vhodného pre novomanželov.

Vonkajšia terasa poslúži skvele na vonkajší civilný obrad.

Pre fotenie romantických portrétov nevesty a ženícha je tu niekoľko krásnych zákutí v okolí penziónu, nie je treba nikam cestovať za fotkami. To je vždy výhodou počas svadobného dňa.

Jedinou nevýhodou je posledný úsek prístupovej cesty, je nespevnená, štrková. Môže vyvolať dojem, že človek zablúdil uprostred polí. Kto sa ale nedá odradiť, toho čaká skutočne pekné miesto.

A to najlepšie nakoniec – Divá Kačica je miestom skutočných gurmánov. Pochutíte si tu na vynikajúcich jedlách nielen zo slovenskej a maďarskej kuchyne ale tiež špeciality zo sveta.

ADRESA:
Lándor, 945 01 Komárno, Slovensko

KONTAKT:
0907 747 475 / info@divakacica.sk / web / facebook / instagram

Zábery z miesta činu

Posledné voľné termíny 2024.
Hľadáte svadobného fotografa?
Rezervujte si zdarma

X