Fotograf na svadbu2019-06-17T10:52:31+02:00

Fotograf na svadbu

Svadobné fotky v dokumentárnom štýle

Svadobnej fotografii sa venujem šiesty rok. Mojou úlohou v roli svadobného fotografa je zdokumentovať a zachytiť prirodzené momenty, a vytvoriť tak ‘hmatateľné’ spomienky, ktoré si nájdu miesto vo Vašom svadobnom albume.

Svadobný deň je jedným z najkrajších dní vo Vašom živote. Je zároveň vyvrcholením dlhého a dôkladného plánovania, aby prebiehal podľa Vašich predstáv.

Každá svadba je jedinečná svojou atmosférou a dianím naokolo. Emóciami nabité situácie sa striedajú bleskovou rýchlosťou a s odstupom času Vám zostanú v pamäti iba spomienky, ku ktorým sa budete radi vracať.

Žijem v Nových Zámkoch a som pre Vás dostupný na celom Slovensku (prípadne i v zahraničí).

Teším sa na Vás

„Na odporúčanie známych sme si vybrali na fotenie nášho svadobného dňa Erika. Perfektne zachytil každý jeden moment. Ďakujeme za krásne zábery a super prístup. Erika môžeme každému len odporučiť."

Sabi & Michal

„Erik sa ako vášnivý fotograf pozerá na okolie inými očami. Dokáže nafotiť krásne ešte krajším a výsledkom sú užasné fotoportréty. Náš svadobný deň nafotil k vysokej spokojnosti! Je to tichý pozorovateľ s mašinou okolo krku a neváha ju použiť, keď sa naskytne ten správny moment. Ešte raz Ti velmi pekne ďakujeme, Erik."

Zuzka & Filip

„Erika sme si vybrali na základe odporúčania viacerých známych. Svadba sa väčšinou deje raz za život, tak sme nechceli v takýchto dôležitých veciach – ako svadobné foto iste je, experimentovať. Už pri prvom stretnutí a dohodnutí všetkých podrobnosti sme vedeli, že sme s výberom urobili dobre. Profesionálne avšak nie silene vystupovanie počas celého svadobného dňa, zachytené všetky situácie, a čo je najdôležitejšie kamarátsky prístup. Prajeme Ti, aby si svoju prácu bral tak ako doteraz – teda ako zábavu. Ak to nebude zábava, už to nebude Erik Švec Photography. Ďakujeme.“

Klaudi & Marek

Viac recenzií nájdete na tejto stránke.

cena svadobného fotenia

Ďalšie slideshow nájdete na mojom YouTube kanály.

Víťazné fotografie z fotosúťaží

Galéria

rezervujte si váš termín

Najnovšie príspevky z blogu